Recepta na Reseligo z dawkowaniem „wiadomo”

Czy można zniżkowo zrealizować receptę wystawioną w lipcu na 1 opakowanie Reseligo 10,8mg z zamieszczonym dawkowaniem „wiadomo”?

Art. 96 ust. 4 ustawy prawo farmaceutyczne wyłącza możliwość przepisania leków zawierających substancje psychotropowe, środki odurzające i o kat. dostępności Rpz (fot. Shutterstock).To nie jest lek do stosowania zewnętrznego na skórę, więc podanie częstotliwości stosowania nie jest wymagane (fot. Shutterstock).

Odp.: Oczywiście, że można wydać 1 op. bez dawkowania. To nie jest lek do stosowania zewnętrznego na skórę, więc podanie częstotliwości stosowania nie jest wymagane.

Czytaj również:

Reseligo – wątpliwości wokół wydania leku

Jak oceniasz artykuł?

Twoja ocena: Jeszcze nie oceniłeś/aś artykułu

Udostępnij tekst w mediach społecznościowych

0 komentarzy - napisz pierwszy Komentujesz jako gość [ lub zarejestruj]