Czy można zamienić ze zniżką Accu-Chek Performa na Abra?

Tak można zamienić wypisane paski na dowolne jakie pacjent chce. Wynika to z faktu, że art. 44 ustawy o refundacji tak samo ma zastosowanie do wyrobów medycznych.