Czy na recpecie Rpw musi być podana nazwa substancji?

Rpw.
Matrifen25system transdermalny.plaster0,025mg/h(2.75mg)10(dziesiec)sasz
s.1x72h
dwadziescia siedem i 5/10 miliograma subst czynnej

Jest to nazwa handlowa, czy trzeba wiec aby lekarz dopisał fentanylu czy wystarczy slowo substancji czynnej,czasem tez nie ma tego określenia tylko słownie ilość ?

§ 6 ust. 1 rozporządzenia w sprawie środków odurzających, substancji psychotropowych, prekursorów kategorii 1 i preparatów zawierających te środki lub substancje wymaga jedynie zapisania dodatkowo słownie ilości substancji leczniczej bez wskazywania jej nazwy czy konkretnej soli.