Czy za Tritace 5mg*28tabl mozna wydac na zniżke Polpril 5mg*28 tabl?

Tak, można zamienić, ponieważ cena detaliczna polprilu (11,09 zł) jest niższa nić tritace (13,14 zł), spełnia więc ustawowe kryterium zawarte w art. 44 ust. 2 ustawy o refundacji leków.
Różne interpretacje dotyczące zamiany leków zostały przez nas zebrane w wątku:
http://rx.edu.pl/node/222