Nieznane oblicza Kamsoftu – mnożniki apteczne

Mnożniki apteczne w Kamsoft

W najnowszym odcinku video “Nieznane oblicza Kamsoftu”, mgr farm. Marcin Bajerowski opisuje w jaki sposób można przypisać mnożniki apteczne i lekospisowe do wybranego towaru. To bardzo przydatna funkcja pozwalająca na minimalizowanie błędów związanych ze sprzedażą towarów występujących w „wielopakach”. Również jest ona wykorzystywana  przy wycenianiu leków recepturowych. Marcin Bajerowski wskazuje przy tym na pułapki, jakie mogą czyhać na osoby stosujące mnożniki. Link do nagrania znajdziesz TUTAJ.

Mnożniki apteczne w Kamsoft
Mnożniki apteczne w Kamsoft

Mnożniki apteczne w praktyce farmaceuty

Program Kamsoft pozwala na wykorzystanie, tzw. mnożników aptecznych. Do wyboru mamy mnożnik apteczny oraz mnożnik lekospisowy. Mgr farm. Marcin Bajerowski opisuje, jakie są różnice pomiędzy tymi dwoma mnożnikami i w jaki sposób je prawidłowo stosować. 
W najnowszym kursie zostały przedstawione również pułapki, które mogą sprawić, że wykorzystanie mnożników może dość mocno „namieszać” w sprzedaży towarów. Ponadto, nieprawidłowe zastosowanie mnożników może być problematyczne, jeśli sprzedaż danego towaru raportujemy do ZSMOPL. Jak tego typu błędów uniknąć? O tym w najnowszym kursie „Nieznane oblicza Kamsoftu” opowiada mgr farm. Marcin Bajerowski. 

Jak oceniasz artykuł?

Twoja ocena: Jeszcze nie oceniłeś/aś artykułu

Udostępnij tekst w mediach społecznościowych

0 komentarzy - napisz pierwszy Komentujesz jako gość [ lub zarejestruj]