Nieznane oblicza Kamsoftu – funkcje, które musisz znać [video] odc.3

Kamsoft

Nowe funkcje programu Kamsoft, jakie pojawiły się w ostatnim czasie dotyczą modułu sprzedaży oraz modułu kontroli. W pierwszym przypadku dostawca oprogramowania umożliwił nam kopiowanie ważnych informacji dotyczących poszczególnych towarów, bezpośrednio z poziomu sprzedaży. Natomiast, jeśli chodzi o moduł kontroli, to nowością jest umożliwienie podwójnej weryfikacji retaksacji recept. Starą funkcją, o której chcemy dzisiaj przypomnieć jest natomiast dodawanie komentarzy do konkretnego towaru. Te funkcje w najnowszym video omawia mgr farm. Igor Baran.

Nowe funkcje w programie Kamsoft

Nową funkcją wprowadzoną do programu Kamsoft jest możliwość kopiowania różnych danych dotyczących danego preparatu bezpośrednio z poziomu okna sprzedaży. Jeśli wybierzemy konkretny towar i przejdziemy do pola określonej dostawy, to przyciskając klawisz F3 możemy zobaczyć szczegóły, którego go dotyczą. Widoczne jest tu, m.in. numer faktury zakupu, nazwa dostawcy, kod kreskowy czy seria i data ważności danego preparatu. Klikając na określoną daną prawym przyciskiem, możemy ją skopiować i wykorzystać w innym oknie.

Druga z nowych funkcji programu aptecznego Kamsoft dotyczy modułu kontroli i możliwości podwójnej retaksacji recepty. Jest to funkcja, którą można uruchomić w module Admin. Opcja ta pozwala na weryfikację recept zrealizowanych w aptece przez dwie osoby, co minimalizuje ilość potencjalnych błędów.

Stara bardzo przydatna funkcja Kamsoft

Kolejną funkcję, którą omawia w najnowszym video mgr farm. Igor Baran jest możliwość dodania do konkretnych towarów komunikatu. Informację taką można dodać w edycji karty towaru. Komunikat ten może się wyświetlać podczas sprzedawania takiego produktu lub podczas jego przyjmowania na stan magazynowy apteki.

Link do video- szkolenia, na którym omówione zostaną powyższe funkcje znajduje się TUTAJ

Kamsoft
Kamsoft

Jak oceniasz artykuł?

Twoja ocena: Jeszcze nie oceniłeś/aś artykułu

Udostępnij tekst w mediach społecznościowych

0 komentarzy - napisz pierwszy Komentujesz jako gość [ lub zarejestruj]