Nieznane oblicza Kamsoftu – funkcje, które musisz znać [video] odc.2

Nowe funkcje w programie Kamsoft, jakie pojawiły się w ostatnim czasie dotyczą modułu sprzedaży, a konkretnie okna realizacji e-recepty. Pierwsza z nich pozwala na usunięcie pozycji z okna e-recepty, której nie mamy zamiaru realizować. Druga natomiast pozwala w szybki sposób wyszukać możliwy do wydania zamiennik przepisanego leku. O nowych funkcjach programu Kamsoft w najnowszym video opowie mgr farm. Igor Baran. Przypomni on także ważną, choć nieco zapomnianą funkcję, która może okazać się pomocna w codziennej pracy w aptece. 

Nowe funkcje w programie Kamsoft

Dwie nowe funkcje w programie Kamsoft dotyczą obsługi e-recepty w module Sprzedaży. Pierwsza z nich pozwala na usunięcie e-recepty z wczytanego pakietu. Jest to użyteczne, kiedy pacjent rezygnuje z wykupienia danej e-recepty, bądź kiedy e-recepta została już zrealizowana, bądź utraciła swój termin ważności. Usunięcie takiej e-recepty sprawia, że okno realizacji pakietu jest bardziej czytelne. Ponadto, pozycja ta nie pojawia się na podręcznym wydruku pakietu e-recept, z którym najczęściej przygotowujemy leki do wydania pacjentowi. 

Druga z nowych funkcji programu Kamsoft pozwala na szybkie wyszukanie zamiennika przepisanego leku. Program podpowiada nam w oknie pakietu e-recept, czy na stanie apteki mamy dostępny odpowiednik dla danego preparatu. 

Stara przydatna funkcja programu Kamsoft

Bardzo przydatną funkcją programu Kamsoft (choć nieco zapomnianą) jest możliwość analizowania sprzedaży poszczególnych produktów będących na stanie apteki w jej podglądzie bezpośrednio w Module Sprzedaży. Analiza ta pozwala na sprawdzenie wszystkich informacji związanych ze sprzedażą konkretnego produktu. Co więcej możemy wyfiltrować sprzedaż danego produktu dla konkretnego pacjenta. Funkcja ta początkowo wydaje się być bardzo złożona, ale warto się z nią bliżej zaprzyjaźnić.

Link do video- szkolenia, na którym omówione zostaną powyższe funkcje znajduje się TUTAJ

Jak oceniasz artykuł?

Twoja ocena: Jeszcze nie oceniłeś/aś artykułu

Udostępnij tekst w mediach społecznościowych

0 komentarzy - napisz pierwszy Komentujesz jako gość [ lub zarejestruj]