Czy na recepcie weterynaryjnej można wypisać plastry Transtec razem z Tramalem?

Czy plastry Transtec moga byc wypisane na jednej recepcie z Tramalem.Jestem weterynarzem więc druk z paskiem. Mam klienta,ktory prowadzi domowe hospicjum dla pieskow, a wlasnie nie jestem pewien, czy może byc razem wyposane.

Transtec jako psychotrop musi być wypisany osobno zgodnie z § 6 ust. 2 rozporządzenia w sprawie środków odurzających, substancji psychotropowych, prekursorów kategorii 1 i preparatów zawierających te środki lub substancje, który mówi, że:

"Na jednej recepcie można przepisać tylko jeden preparat zawierający środki odurzające lub substancje psychotropowe; na recepcie tej nie można przepisywać innych produktów leczniczych."