Czy można zamienić paski do glukometrów na inne droższe na receptę refundowaną?

Można dokonać takiej zamiany (oraz wydać paski tańsze lub w tej samej cenie) ponieważ art. 44 ustawy o refundacji leków dotyczy tak samo leków jak i wyrobów medycznych.