Czy można wydać ze zniżką 2 op. Kalipozu po 30 lub 1 op. po 60 przy zapisie Kalipoz 56 tbl.?

Czy można wydać ze zniżką 2op Kalipozu po 30 lub 1 op po 60 przy takim zapisie recepty:
Kalipoz 56 tbl
s.2x1
Powołując sie na mozliwosc wydania 10% wiekszych opakowań

Można, gdyż czytając dosłownie art. 44 ust. 2c ustawy o refundacji leków jest to dopuszczalne.